AKTUÁLNĚ: Neymar v problémech! Hrozí, že si už letos v Ligue 1 nekopne

Neymar má zaděláno na pořádný malér. Hrozí, že tenhle rok pro něj Ligue 1 skončila.

Neymara v příštím zápase neuvidíme. To je již teď jisté. Brazilský útočník si totiž v posledním zápase proti Reims, do kterého nastoupil po odpykání dvouzápasové stopky, poranil kotník a podle dostupných zpráv do příštího zápasu nezasáhne. Nevylučuje se však ani to, že je jeho zranění vážnější a bude chybět delší dobu.

To však není Neymarův jediný problém. Hvězda pařížského velkoklubu nejdříve obvinila obránce Marseille, Álvara, za rasistické urážky na jeho osobu (v zápase Paříže proti Marseille, kde se na konci strhla hromadná bitka, video zde.)
“VAR odhalil mou agresi, jednoduché. Teď chci ale vidět záznam toho rasisty, který mě nazval ‘Mono hijo de puta’ (v překladu opičí zku*vysyn)… chci to vidět! Rozhodčí potrestají mě, jsem vyloučený, ale co oni? Co bude s nimi?” Situace se však obrátila o 180 stupňů.

Neymar je teď sám obviněn za rasistické urážky směrem na Álvara Soberóna a Hirokiho Sakaie. Zítra zasedne disciplinární komise LFP, která bude projednávat, zdali je Neymar vinen.

Pokud se 28letý útočník shledá vinným, obdrží stopku na 10 zápasů. To by pro něj znamenalo, že si tento rok už za PSG v lize nezahraje. Zasáhnout by tak mohl pouze do zápasů Ligy mistrů.
/**/