AKTUÁLNĚ: Nenasytné PSG! Pařížané chtějí vykoupit hvězdu Premier League

Pařížané už před novou sezónou přilákali do svých řad několik hvězdných hráčů. Vedení PSG ale s posilováním kádru nekončí, teď má spadeno na další posilu.

Vedení PSG nelení. Po několika hvězdných příchodech má spadeno na další velké jméno světového fotbalu. Tentokrát se pařížský gigant vydal na lov do britských vod.

➡️VIDEO: Král je zpět! Takto dal Ronaldinho gól v El Clásicu legend, fanoušky bavil nejen úsměvem

Terčem zájmu se stal bývalý nejdražší fotbalista planety a reprezentant Francie Paul Pogba, kterému příští rok končí na Old Trafford smlouva. Vedení Manchesteru s hráčem zkusilo zahájit jednání o podpisu nového kontraktu, podle nejnovějších informací ovšem nepochodili.

“Paul Pogba odmítl nabídku Manchtesteru United na prodloužení smlouvy ve výši 58 milionů eur a rád by klub opustil už toto léto. Potřebuje změnu a novou výzvu,” píše britský deník Mirror. Této situace teď chtějí využít ve Francii.

➡️Pořádný balík za novou posilu! Slavia se s Krmenčíkem pěkně plácne přes kapsu

Paris Saint-Germain má v následujících dnech kontaktovat anglický klub s konkrétní nabídkou. Podle dostupných informací chtějí Pařížané uvolnit na hráče okolo 50 milionů eur. Pogba, v zastoupení agenta Mina Raioly, by se v PSG stal třetím nejlépe placeným hráčem.
Manchester United musí celou situaci pečlivě zvážit, protože v případě neúspěšného vyjednávání hrozí, že by o svého hráče, za kterého před 5 lety zaplatili bezmála 105 milionů eur, přišli na konci příští sezóny zadarmo. Aktuální tržní hodnota Pogby se pohybuje okolo 60 milionů eur.

Příchod 28letého Francouze by mohl devítinásobnému mistrovi Ligue1 napomoct také k udržení jeho reprezentačního kolegy Kyliana Mbappého, u nějž se už nějakou dobu spekuluje o přestupu do Realu Madrid.
Pařížský celek v čele s trenérem Pochettinem získal před novou sezónou Giniho Wijnalduma, brankáře Donnarummu a bývalého kapitána Realu Madrid Sergia Ramose. Všechny tři hráče navíc klub podepsal zadarmo. Zkompletoval se i příchod Hakimiho z Interu Milán, za kterého v Itálii vyinkasovali 60 milionů eur.

Je tedy jisté, že PSG na nadcházející sezónu mohutně zbrojí a bez nejmenších pochyb bude znovu útočit na zisk titulu v Lize mistrů.

/**/