AKTUÁLNĚ: Messiho návrat do Barcelony? Jeho otec přinesl fanouškům zásadní novinky

Budoucnost Lionela Messiho je nadále nejistá. Argentinský mistr světa, kterému na konci sezony vyprší smlouva, se stále nedohodl s vedením Paris Saint-Germain na prodloužení kontraktu, a o jeho dalších krocích se tak hojně spekuluje. Verzi, že by se měl argentinský útočník vrátit zpátky do Barcelony, nyní veřejně okomentoval také jeho otec Jorge Messi.

➡️VIDEO: Plivnutí hráčů Rangers na soupeřovo gesto fair play! Situaci zachraňoval až trenér

Agenti Lionela Messiho vedou s pařížským velkoklubem dialogy ohledně obnovení smlouvy, podle posledních zpráv však zatím nedošlo k dohodě o délce kontraktu, platu, ani ostatních detailech. Nabízí se tak spekulace o dalších možnostech, zahrnujících například ukončení Messiho kapitoly v Paříži a odchodu zpátky do Barcelony.
Zatímco miliony fanoušků po celém světě by si jistě přáli jeho návrat domů, s příchodem 35letého Argentince do katalánského velkoklubu to však zatím nevypadá nikterak reálně.

Možnost potenciálního návratu svého syna do Barcelony zavrhl také Jorge Messi, který byl po středečním jednání s vedením Pařížanů také na skok v Katalánsku: „Nemyslím si, že se Leo bude vracet do Barcelony. Nejsou splněny žádné podmínky, ani jsme nemluvili s prezidentem Laportou. Žádná nabídka od Barcelony neexistuje.“ prozradil médiím. 

/**/