AKTUÁLNĚ: Mbappé zůstane v Paříži! Těmto astronomickým bonusům už mladý Francouz neodolal

V posledních týdnech většina dostupných informací nasvědčovala tomu, že se Kylian Mbappé chystá v létě přestoupit do Realu Madrid. Nakonec je vše úplně jinak, třiadvacetiletý útočník se rozhodl setrvat ve francouzské metropoli. K rozhodnutí zůstat v dresu pařížského velkoklubu i do následujících let jej přiměly neobvyklé bonusy včetně astronomické prémie za podpis nové smlouvy.
Po sobotním odpoledni je v celé věci konečně jasno. Kylian Mbappé bude nadále oblékat dres Paris Saint-Germain. Francouzský útočník o svém rozhodnutí telefonicky informoval prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze.

➡️Nejžhavější kandidát na podpis Hložka?! O český klenot projevil vážný zájem španělský gigant

Chvíli na to začaly na povrch vyplouvat podrobnosti o jeho nové smlouvě se stávajícím zaměstnavatelem. Bohaté vedení PSG opravdu udělalo pro udržení talentovaného Francouze maximum. Mbappé odolával nabízeným podmínkám v průběhu celé sezony, nakonec ale hlavu od astronomických čísel odvrátit nedokázal.
Francouzský reprezentant se může těšit na jednorázový bonus ve výši 300 milionů eur čistě za podpis nové tříleté smlouvy, která mu vynese ročně dalších 100 milionů eur v čistém. Ta ale komě astronomického platu obsahuje další řadu velmi neobvyklých privilegií. Trojnásobný vítěz hráče sezony Ligue 1 například obdrží pravomoc podílet se na výběru nového kouče, sportovního ředitele či hráčských posil.

Oficiální oznámení by mělo přijít před večerním zápasem proti Metám, kdy Pařížané na domácí půdě oficiálně zakončí aktuální ligovou sezonu.

 

/**/