AKTUÁLNĚ: Drama kolem Ronalda! Portugalec ví přesně, kam chce přestoupit, Juventus doufá v setrvání

Cristiano Ronaldo začal novou sezónu v nezvyklé pozici. První zápas Juventusu v Serii A sledoval většinu zápasu jen z lavičky. Stará dáma utkání proti Udinese nezvládla, a i přes vedení 2:0 z prvního poločasu nakonec brala pouze bod za remízu 2:2. Více než to však fanoušky zasáhly zprávy ohledně Ronaldova (ne)setrvání v klubu.

Portugalský kanonýr se mohl opět stát hrdinou, když vstřelil v 94. minutě gól na 3:2. Po zásahu VARu mu ale zůstal jen smutek ve tváři. “Ofsajd,” zněl finální verdikt rozhodčího. Kvůli sundání dresu při oslavě navíc Ronaldo vyfasoval žlutou kartu.

Víc než nešťastný závěr zápasu fanoušky zajímalo, proč největší hvězda klubu nenaskočila do zápasu v základní sestavě.

“Rozhodli jsme se tak po dohodě s Cristianem. Vše je v pořádku. Určitě zůstane v klubu,” uklidňoval fanoušky Pavel Nedvěd. Jak ale ukázaly poslední hodiny, situace zase tak růžová nebude.

Podle Fabrizia Romana Ronaldo do zápasu nenastoupil na vlastní přání, neboť doufá, že na přestupovém trhu najde řešení, a že v Juventusu zůstává víceméně jen proto, že na něj nepřišla doposud žádná nabídka.

Italský přestupový expert těmito informacemi nekončil a v pondělním večeru přinesl během živého vysílání na streamovací platformě Twitch nové skutečnosti.

“Cristiano Ronaldo chce opustit Juventus. Juventus chce, aby zůstal. Hráč si vytyčil jako jedinou možnost odchod k některému z klubu anglické Premier League, který v aktuální sezóně hraje Ligu mistrů,” prozradil konkrétní Ronaldova specifika a potvrdil fakt, že Cristiano Ronaldo svým nedávným vyjádřením sice zkritizoval novináře a fámy ohledně návratu do Realu Madrid, ale odchod z Juventusu nevyvrátil.

Anglické kluby hrající Ligu mistrů jsou Manchester City, Manchester United, Chelsea a Liverpool. Do konce přestupového období zbývá stále více než jeden týden, tedy dost času pro případného zájemce.