AKTUÁLNĚ: Chystá se velký návrat?! Juventus dá Ronaldovi zelenou, píše známý novinář

Návrat do druhého domova? Cristiano Ronaldo bude zřejmě příští léto umístěn na přestupovou listinu.

Úřadující mistr italské Serie A se snaží v důsledku koronavirové krize snížit mzdové náklady. Největší finanční zátěží je pro ně v tomto ohledu výplata Cristiana Ronalda, který pobírá zhruba 600 000 euro týdně. To je skoro pětinásobný příjem druhého nejlépe placeného hráče Staré dámy, Matthijse De Ligta. 35letý Portugalec má v Itálii smlouvu až do léta 2022. Podle posledních zpráv však nemá vedení klubu zájem začít jednat o jejím prodloužení.

Ronaldo v Liverpoolu? Rok jsme byli v kontaktu, pak přišel kritický moment, přiznal bývalý manažer

To znamená pouze jediné, Ronaldo by měl být příští léto umístěn na přestupovou listinu, aby klub získal aspoň část z jeho kupní ceny zpět. Stará dáma za hvězdného Portugalce před dvěma lety vyplatila 117 milionů euro a jeho momentální tržní hodnota činí 60 milionů euro. Nejžhavějším kandidátem pak má být Ronaldův milovaný Manchester United. Vedení Rudých ďáblů, podle známého novináře Christiana Martina, pracujícího pro americkou stanici FOX nebo argentinskou odnož ESPN, oslovilo hráče i klub s nabídkou.
Cristiano Ronaldo podle něj o návratu uvažuje. Juventus je připraven začít s vyjednáváním podmínek přestupu, tím spíš, pokud tomu bude Portugalec nakloněn. V roce 2014 se navíc Ronaldo nechal slyšet, že by se jednoho dne chtěl do Anglie vrátit: “Manchester United miluji. Každý ví, že je v mém srdci. Fanoušci jsou zde skvělí, a já bych se tam jednoho dne rád vrátil.” Hvězdný útočník odehrál v dresu Rudých ďáblů 292 zápasů, během kterých nasbíral 118 gólů. S klubem vyhrál Premier League i Ligu mistrů.

Dočkáme se jednoho z největších návratů v historii fotbalu už příští rok?
/**/