AKTUÁLNĚ: Bláznivých 48 hodin! Karty jsou vyloženy, Mbappého matka promluvila

Mbappého přestupová sága pokračuje. V posledních hodinách se situace zase o něco víc zamotala. Do hry se na čas přidal také třetí zájemce o jeho služby.

➡️Nejžhavější kandidát na podpis Hložka?! O český klenot projevil vážný zájem španělský gigant

Minulý týden se vedení Realu Madrid sešlo s Mbappém. Jednání se nesla na velmi pozitivní vlně. “Vedení Realu má po schůzce s Kylianem Mbappém více než pozitivní pocit,” prohlásil tehdy na svých sociálních sítích Fabrizio Romano.
Obě strany se konečně dohodly na všech podmínkách, k podpisu však zatím nedošlo. I přes to se z tábora Bílého baletu nesly na začátku týdne nadšené ohlasy, které tvrdily jediné. Přestup na trase Paříž-Madrid má zelenou. Mbappého finální rozhodnutí ale stále nepadlo.

V průběhu týdne se totiž útočník PSG potkal s nejbližší části rodiny. Výsledek? Kylian potřebuje k rozhodnutí pár dnů navíc. “Real Madrid v úterý očekával, že dá Kylian přestupu zelenou. Kontrakt je připraven, vše je dohodnuté. Finální stanovisko ale nepřišlo. Hráč si bere ještě nějaký čas na rozmyšlenou,” vysvětluje Romano.


“PSG se v boji o Kyliana nikdy nevzdalo. Neustále probíhají hovory. Peníze však nejdou podstatné. Real nabízí hráči 25 milionů eur ročně. Nabídka od PSG je velice podobná. Oba kluby teď čekají na jeho odpověď. Následující hodiny budou klíčové,” pokračuje italský novinář.

“PSG vyvíjí na Mbappého poslední dny enormní tlak. Nechtějí ho jen jako hráče, chtějí ho zapojit víc do jejich projektu, chtějí, aby byl jeho hlavní tváří.”
“Ano je pravda, že tady byl ještě třetí zájemce o jeho služby, Liverpool. Reds však časem zjistili, že v konkurenci s Realem a PSG nemají šanci,” doplnil.

Během pátečního poledne pak další známý italský novinář Di Marzio přispěchal se zprávou, že se Mbappé rozhodl zůstat v Paříži. Vzrušení pak poněkud utišila sama Kylianova matka. “Máme na stole hotové smlouvy od obou klubů. Jsou si velmi podobné. Rozhodnutí je teď na Kylianovi,” parafrázoval její výrok Romano.

/**/