AKTUÁLNĚ: Bizarní důvod nepřestupu do Juventusu! Koumák Suárez podváděl při zkouškách

Původní zprávy hovořily jasně. Luis Suárez nepřestoupí do Juventusu kvůli toho, že včas nestihl získat italský pas. Pravý důvod je však o něco peprnější.

Suárez přicestoval do Itálie minuly týden, aby složil zkoušku z italského jazyka (B1), nutnou k získání pasu. Juventus totiž naplnil svou kvótu hráčů mimo Evropskou unii podepsáním Westona McKennieho ze Schalke.

Přestupy aktuálně: Morata místo Suáreze, Suárez místo Moraty

Před pár hodinami však ředitel Juventusu Turín, Fabio Paratici, oznámil, že potřebné doklady nestihne Suárez včas získat a z přestupu nic nebude. Teď však italská média přišla s mnohem zajímavějším důvodem, proč nebyl uruguayský kanonýr schopen nové občanství získat.
Vyšetřovací komise totiž objevila u Suárezovy zkoušky nesrovnalosti. “Z vyšetřování vyplynulo, že témata, ze kterých se zkouška skládá, byla dopředu dohodnutá a předem uchazečovi předložena. Uchazeč pak projevil jen základní znalost italského jazyka.”

“Policie dnes shromažďuje veškerou dokumentaci na univerzitě v Perugii, kde Suárez zkoušku skládal. Cílem je potvrdit fakt, že hráč test opsal, čímž by se potvrdil trestný čin vyzrazení úředního tajemství atd.,” zní oficiální stanovisko italských úřadů.
/**/