AKTUÁLNĚ: Bayern se vyjádřil k Ronaldovi, třaskavý přestup Sterlinga ke konkurenci


⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
Nová sázková kancelář na českém trhu!
Vstupní bonus 3000 Kč plus 300 Kč hned po registraci

Letní přestupové okno je v plném proudu. Fanoušci netrpělivě očekávají ohlášení posil pro své oblíbené týmy. Nejžhavějším tématem je bezesporu nejistá situace kolem Cristiana Ronalda, v posledních hodinách se o pozornost přihlásil také hvězdný fotbalista Manchesteru City Raheem Sterling.
Zůstane Cristiano Ronaldo v Manchesteru United nebo zkusí své štěstí v jiném světovém velkoklubu? To je otázka, která trápí nejen fanoušky Rudých ďáblů, ale také vedení klubu. Slavný Portugalec s týmem kvůli rodinným důvodům ještě netrénoval. Doposud nejsou žádné zprávy o jeho návratu. Napovědět by měly následující dny, zejména pátek bude klíčový.

United totiž odjíždějí na předsezonní turné do Thajska a Austrálie. Pokud se Ronaldo do té doby k týmu nepřipojí, bude to znamenat jediné… CR7 chce za každou cenu docílit přestupu. Podle nejnovějších informací agent Jorge Mendes usilovně jedná s případnými zájemci. Jeden z nich už však dal ruce od stolu.

“Ačkoli oceňujeme Cristiana Ronalda jako jednoho z nejlepších hráčů světa, jeho příchod by nezapadl do naší filosofie,” prohlásil ředitel Bayernu Oliver Kahn ve středečním odpoledni. Největším kandidátem tak stále zůstává londýnská Chelsea. Blues navíc dotahují příchod další hvězdy světového fotbalu.
“Raheem Sterling se rozhodl pro své budoucí angažmá. Po několika rozhovorech s Thomasem Tuchelem se dohodl s Chelsea na osobních podmínkách a stane se jedním z nejlépe placených hráčů týmu. Chelsea pošle do Manchesteru City částku pohybující se okolo 45 milionů liber,” oznámil prostřednictvím sociálních sítí Fabrizio Romano.

/**/