AKTUÁLNĚ 26.8.: Poslední nabídka za Mbappého! Real oficiálně přihodil, dohoda se City, Ronaldo vynechá příští zápas

Čas se krátí. Za pár dnů končí letní přestupové období, a tak se kluby snaží dořešit všechna jednání. Zejména pak Real Madrid s Juventusem mají napilno.

Již tradičně budeme čerpat zejména z živého vysílání Fabrizia Romana, který ve čtvrtečním večeru přinesl další porci klíčových informací na přestupovém poli.

Nikdo už nemůže být na pochybách. Cristiano Ronaldo chce opustit Juventus už toto léto. Jednání probíhají s doposud jediným zájemce, tedy s Manchesterem City. ” Vedení Juventusu se ve čtvrtek potkalo s agentem Cristiana Ronalda Jorge Mendesem. Jejich postoj se nezměnil. Požadují od případného zájemce 28 milionů eur,” prozradil Romano.

“Mendes také usilovně jedná na druhé straně. S Manchesterem City je dohodnut na osobních podmínkách, Citizens však odmítají platit Juventusu požadovanou cenu. Žádná oficiální nabídka do Itálie tak stále nepřišla.”

Mezitím se objevily zprávy, že portugalský kapitán vynechá následující zápas kvůli blíže nespecifikovanému zranění ruky.

V nočních hodinách pak Romano přišel s klíčovou zprávou. “Potvrzeno, Cristiano Ronaldo se rozhodl definitivně opustit Juventus. Požádal vedení klubu, aby ho co nejdřív prodalo. Juventus čeká na oficiální nabídku Manchesteru City. V nejbližších hodinách očekávají vzájemnou dohodu, pokud možno co nejdřív.” Zajímavě se vyvíjí situace také u druhého přestupu.
“Real Madrid učinil novou a zároveň finální nabídku za Kyliana Mbappého. PSG nabídli 170 milionů eur + 10 milionů v bonusech. Podepíší Mbappého teď nebo příští rok zadarmo,” potvrdil italský novinář.

“Kylian má jasno. Během čtvrtka to prozradilo několik lidí z jeho blízkého okolí. Chce přestoupit do Realu Madrid, je to jeho sen. Chce navléct dres Bílého baletu už toto léto,” pokračuje Romano.

Jasno mají také v PSG. “Budu velmi stručný. Klub přesně ví, co chce. Na svých požadavcích trváme a nebudeme to opakovat,” nechal se slyšet prezident francouzského celku.

Zdá se, že v následujících hodinách bude pořádně živo. Podle zpráv z předchozích hodin je totiž aktuální nabídka Realu velmi blízko částce, o kterou si měl pařížský gigant říct./**/