Agüero s bolestným příběhem o Messiho konci! Popsal, jak se Leo nemohl dočkat potvrzení nové smlouvy

5. srpna 2023 to byly přesně dva roky od emotivního rozloučení Lionela Messiho s Barcelonou. Nečekaná zpráva tehdy překvapila nejen všechny příznivce španělského celku, ale také samotného hráče. Ten podle Agüerových slov po celou dobu netrpělivě vyhlížel zprávu potvrzující prodloužení jeho smlouvy.

Jeden z největších kontraktů ve fotbalové historii, jenž měl sjednaný Messi s Barcelonou, vypršel v létě 2021. K podepsání nového pak kvůli zadluženosti klubu a striktním pravidlům finanční fair-play španělské La ligy nedošlo.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím k bonusu 3000 + 350 Kč hned po registraci navíc 500 KČ SÁZKU ZDARMA. 

Messi přitom do poslední chvíle očekával, že vše klapne a bude v Katalánsku i nadále působit. Svůj barcelonský dres měl pro účely oficiálního oznámení připravený i po celou dobu reprezentačních povinností na Copa América, kterou s týmem nakonec ovládl.

„V průběhu Copa América měl Messi po celou dobu v šatně připravený dres Barcy. Každých pár dní nám opakoval: ‘Myslím, že je to tady! Myslím, že už mi obnovili kontrakt, budete mě muset vyfotit pro oficiální oznámení,’“ popsal Agüero situaci z léta 2021. (pokračování níže)
Obnovení svého kontraktu v katalánském velkoklubu, který byl po 21 let jeho domovem, se však argentinský kapitán nedočkal: Pokaždé, když jsme byli připraveni, mu však dali vědět, že k ničemu ještě nedošlo,“ dovysvětlil smutným tónem.

➡️Maestro Kroos a jeho přihrávka z říše snů! Takto našel Vinícia milimetrovým pasem přes půl hřiště

K jeho návratu do Barcelony pak nedošlo ani během tohoto léta, kdy mu skončila smlouva v Paris Saint-Germain. Sám Argentinec se nechal slyšet, že od klubu žádnou oficiální nabídku neobdržel, a vzhledem k tomu, že by klub musel rozprodat některé z hráčů a jiným naopak snížit plat, rozhodl se raději odejít do zámořského Interu Miami./**/