Agresivní Neymar! V šatně se pustil do Donnarummy, zakročit museli spoluhráči

Zdá se, že PSG bude chvilku trvat, než stráví postupový comeback Realu Madrid. Kromě skandální inzultace rozhodčích prezidentem klubu Nasserem Al-Khelaifim a sportovním ředitelem Leonardem (podrobnosti čti zde) nechal své emoce vybublat také nejdražší hráč světa.

 


Pohádkový průběh zápasu se pro PSG změnil v horor. V 61. minutě Donnarumma předvedl riskantní manévr, který vyústil v souboj s Benzemou a vyrovnávací gól Realu Madrid. Bílý balet tímto započal postupový obrat (video zde).

➡️Skandál v Lize mistrů! Prezident PSG napadl rozhodčí a vyhrožoval smrtí, nahrávku prošetřuje UEFA

A právě tento klíčový moment utkání ležel v žaludku Neymarovi. Místo vyjádření podpory zahrnul v kabině svého gólmana sprchou výčitek. Italský gólman zareagoval stejnou mincí, když mu dával za vinu zase druhý gól.
Neymar totiž špatně rozehrál před pokutovým územím domácího celku, čehož využil Luka Modrič. Neskutečným sprintem vyvezl míč až na polovinu PSG a nahrál Benzemovi na vítěznou branku (video zde).

➡️VIDEO: Euforie Realu! Minela Donnarummy nastartovala hattrick Benzemy, Alaba slavil se židlí

Celý konflikt vyeskaloval až tak, že oba hráče museli od sebe odtrhnout jejich týmoví parťáci. Pařížský gigant včerejší zápas zkrátka neustál na všech frontách./**/