Co jsi nevěděl o Van Dijkovi! Smrti unikl o vlásek, příjmení na dres už si nikdy nedá

Virgil Van Dijk, 29letý nizozemský fotbalista, jenž začínal svojí seniorskou kariéru v Groningenu. Jeden z nejlepších obránců na světě, jehož aktuální hodnota na trhu se pohybuje okolo sta milionů eur. Vítěz Ligy mistrů, Nejlepší hráč Evropy za sezónu 2018/19 a také trojnásobný vítěz skotské ligy. Novým úspěchem 29letého obránce Liverpoolu je navíc umístění na 2. pozici v boji o zlatý míč za sezónu 2018/19, kde ho svými výkony zastínil už pouze hvězdný Argentinec. Toto jsou fakta, které již pravděpodobně dávno víš. V tomto článku tě však zkusíme obeznámit se zajímavostmi ze života Van Dijka, které pro tebe budou novým poznáním.

Tenhle legendární titul Liverpoolu v Lize mistrů nepřekonal ani úspěch Kloppovy armády

1. Virgil si vydělával na živobytí mytím nádobí

Než Van Dijk začal hrát fotbal na plný úvazek, pracoval v jedné z nizozemských restaurací. O tom, že by si mohl v budoucnu vydělávat fotbalem, tehdy pouze snil.
“Byl to pracant. Často jsem mu ale říkal, aby radši více umýval nádobí, než přemýšlel o tom, že by se mohl stát profesionálním fotbalistou. Zůstaň tady, Virgile, zde máš alespoň příležitost si něco málo vydělat,” komentoval před rokem v rozhovoru pro britský deník jeho tehdejší šéf.
No představ si, že by hvězdný obránce Liverpoolu svého šéfa tehdy poslechl a na fotbal se opravdu vykašlal… . Pokračování najdeš na další straně ->
1 2 3 4 5 6Next page
/**/