🇨🇿VIDEO: Vydra hrdinou Burnley! Český útočník touto trefou vytáhl svůj tým ze sestupového pásma

Matěj Vydra se podruhé v sezoně prosadil v Premier League a zařídil svému týmu mimořádně důležité tři body. Český útočník jediným gólem utkání rozhodl o výhře proti Wolves. Burnley se tak dostalo ze sestupového pásma.

Fotbalisté Burnley pár kol před koncem nadále bojují o setrvání v nejvyšší anglické lize. Mimo příčky znamenající sestup se vyhrabali díky výborné formě, kdy si v posledních pěti zápasech připsali hned deset bodů. Vyhráno však stále nemají.

V sestupovém pásmu je po nedělním odpoledni vystřídali svěřenci Franka Lamparda, kteří na The Clarets nyní ztrácí dva body, do konce ligy nicméně zbývá ještě pět kol. V ohrožení zůstávají i fotbalisté Leeds United, kteří mají na osudovou 18. pozici hubený náskok čtyř bodů. O zbylých dvou sestupujících už je s největší pravděpodobností rozhodnuto, budou jimi Watford s Norwichí.

➡️VIDEO: Neuvěřitelně smolný zápas Votíkové! Všechny 3 góly Lyonu jdou za českou gólmankou

Do utkání 33. kola mezi Burnley a Wolves zasáhl také český reprezentant Matěj Vydra, který se po vleklém zranění objevil v základní sestavě po více než třech měsících. První naplno odehraný zápas pod novým trenérem se mu navíc povedl výtečně, neboť ve spolupráci s Weghorstem vystřelil svému týmu veledůležitou výhru.


/**/