Zvrat v kauze ALEXIS?! Reprezentační spoluhráč jej přemlouvá, ať přestoupí do…


3033


I díky blížícímu se konci kontraktu Alexise Sancheze v Arsenalu (po příští sezoně) se už pár neděl objevují všechny možné spekulace o přestupu chilského křídelníka. Jedna z největších fotbalových hvězd Jižní Ameriky by mohla přestoupit do Interu. Alespoň to tvrdí jiný reprezentant Chile Gary Medel.

POTVRZENO: Tottenham prodal svého kvalitního záložníka do Bundesligy! Němci zaplatí půl MILIARDY za…

“Alexis je hráč, kterého všichni znají. Je jedním z těch forvardů, po nichž touží každý velkoklub,” pěje chválu na svého spoluhráče z reprezentace Medel. “Nevím, jaká je před ním budoucnost, ale když se mě zeptá na Inter, řeknu mu, že máme skvělý tým i trenéra a vedení hladové po úspěších. Nikde jinde takový projekt nenaleznete,” říká defenzivní záložník.

Gary Medel Empoli Inter Serie A 21092016

I 29letého hráče, pro něhož je díky stylu hry charakteristická přezdívka “El Pitbull”, čeká vyjednávání o své budoucnosti. V jeho případě to ovšem bude jasná záležitost. “Inter chce, abych zůstal a já si přeji to samé. Je to velmi jednoduché. Můj agent přijede v neděli na zápas (proti AS Řím), setká se s vedením a dosáhnout dohody bude snadné,” nepochybuje Medel.

Pro něj je Inter třetí evropskou štací poté, co po ročním působení v Cardiffu (kam přišel ze Sevilly) zamířil před třemi lety za 8 milionů eur na Giuseppe Meazza. To samé platí i pro jeho o rok mladšího krajana. Ten po působení v Udinese přišel ve stejném přestupovém období do Arsenalu z Barcelony za 43 milionů eur (3. nejdražší nákup Arsenalu v historii).