Zlobivý chlapec na Old Trafford? Mourinho měl tajnou schůzku s Balotellim


4058


Nikdo mu nevěří. Jeho kariéra je v troskách. Co bude s Mariem Balotelim? Nikdo netuší. I když, možná jeden muž ano – José Mourinho.

Italští novináři vyšťourali, že portugalský manažer Manchesteru United a útočník Liverpoolu měli schůzku. Nesla se prý v přátelském duchu a trvala několik desítek minut. “Mourinho se mu snažil pomoct,” píše Calciomercato.

Příchod zlobivého chlapce světového fotbalu na Old Trafford údajně nehrozí. Jenže, jak fanoušci dobře vědí, ve fotbale je možné téměř cokoliv…

Peníze. To mělo být hlavní téma setkání obou mužů, kteří se dobře znají ze společného působení v milánském Interu. Nechtěný italský útočník má totiž přehnané finanční požadavky.

V Liverpoolu, kde s ním manažer Klopp nepočítá, pobírá luxusní gáži. A odmítá jít s penězi dolů. “Mourinho mu domlouval, aby ze svých mzdových požadavků slevil, čímž by si zajistil smlouvu jinde,” píše italský tisk.

Na hřišti i v tréninku potřebuješ nakrmit svaly – SLEVA 1200 Kč na protein

O někdejší oporu italské reprezentace, která EURO ve Francii sledovala jen z televize, stojí několik klubů. Mimo jiné Ajax, Besiktas, Chievo nebo Sampdoria.

Právě výběr některého menšího týmu doporučuje 25letému Balotellimu legendární Andrea Pirlo. “Stačí mu dvě tři dobré sezony a zase bude na vrcholu. V tu dobu mu bude 28 let a klidně by opět mohl hrát za nejlepší kluby v Evropě,” tvrdí italský veterán.

https://www.youtube.com/watch?v=sVrr2-xbZWs