ZLATAN zase zaperlil! Své ženě dal k Vánocům dárek, jaký byste ani od něj nečekali


11013


“Nic, má přece Zlatana!” Takhle kdysi reagoval hvězdný švédský útočník Manchesteru United Zlatan Ibrahimović na dotaz novináře ohledně narozeninového dárku pro jeho tehdejší přítelkyni Miu. K nedávným Vánocům ovšem jeho manželka Helena Seger, která je o 11 let starší, než Ibra, dostala dárek, na jaký jen tak nezapomene.

Tohle se Chelsea nepovedlo! Mohla mít neuvěřitelný talent za hubičku, teď musí vyplatit 85 milionů eur

Zlatan se s Helenou zná už zhruba od svých 20 let. Stejně jako on, pochází i jeho žena ze švédského Malmö a má s ní dva syny. A ti stejně jako jejich matka na letošní Vánoce budou dost možná vzpomínat ještě pěkně dlouho.

Zdroj zevnitř Manchesteru United totiž novinářům řekl o neuvěřitelném dárku, který Ibra své manželce pod stromeček nadělil. “Zlatan se mohl potrhat smíchy kvůli jednomu obrázku a řekl, že jej vezme domů a dá ženě k Vánocům.”

“Vzal jej několik dní před svátky, takže to byl snadný dárek. Hodně kluků, a také lidí z Carringtonu (tréninkové centrum klubu), se tomu smálo. Zlatan se toho zkrátka nebojí.” Podle onoho zdroje se jedná o obrázek z oslavy gólu, na němž je Ibrahimović ve velmi vtipné póze společně s Jessem Lingardem.

Poor old Jesse Lingard! It was a great cross! 😂😂😂😳😳😳 #manchesterunited #zlatan #lingard

A photo posted by 101 Great Goals (@101greatgoals) on

https://youtu.be/Cotbz3j6hWs