Zlatan v pozápasovém rozhovoru opět perlil! Takhle rozsekal novináře a fanoušky


10201


Ibrahimovič se dlouhou dobu střelecky trápil a v zápase proti Swensea protrhl střeleckou smůlu a dokázal hned dvakrát skórovat. Jeho první branka se stala jubilejní v nejvyšší anglické soutěži Premier League. Šlo totiž v pořadí o trefu s číslem 25 000. V pozápasovém rozhovoru pak Zlatan perlil.

Hodně dlouho se na Zlatanovi poměry čekalo na střelecký zásah mezi tři tyče. Na Swensea mu to tam padlo hned dvakrát a Ibra tak měl důvod k radosti a vtipkování.

Jeho zdravé sebevědomí a vtipné odpovědi poté bavili novináře a hlavně fanoušky na sociálních sítích. Co že to Zlatan řekl?

Když se novinář zmínil o speciální trefě v historii PL Zlatan odpověděl: ,,Ah tak takhle. Já jsem si totiž myslel že jsem to byl jen já, kdo dal 25 000 branek.”

Poté si trošku rýpnul do sudích v Anglii. ,,Myslel jsem si že se v Anglii hraje tvrdě? Hraju tak tvrdě a dostal jsem žlutou kartu. Za co byla? Nevím. Byl jsem líný na to, abych poslouchal sudího,” dodal Zlatan s úsměvem.

Bohužel pro něj to ale již byla pátá žlutá karta v sezóně a bude tak Manchesteru scházet v důležitém zápase proti Arsenalu.