Zlatan si konečně našel bydlení! Luxusní house má vše, co Ibra potřebuje

1
2
3
4
5
6

5540


Hvězda potřebuje pohodlí. A pro Ibru, náročného to chlapíka, to platí obzvlášť. Švédský snajpr se konečně rozhoupal a hlásí: “Dost bylo hotelů, Zlatan je konečně ve svém!”

Nová posila Manchesteru United bydlela po svém příchodu z PSG na hotelu. Jeden kvůli chybějícímu bazénu Zlatan dokonce opustil. Teď má po starostech. Vybral si totiž skutečné luxusní hnízdečko…

Společně s manželkou Helenou a dětmi se stěhuje do krásné a samozřejmě drahé čtvrti v Cheshire. Přepychová vilka se šesti ložnicemi má vše, co Ibra potřebuje.

Kromě garáží pro jeho nadupané bouráky nabízí bazén, koktejl bar, kinosál, posilovnu, prostornou terasu a velkou zahradu, kde se můžou vyřádit Zlatanova dítka.

Zlatan Ibrahimovics nový dům v Manchesteru a jeho luxusní vozy [Slunce]

Nájem? Pořádná pálka – švédský útočník bude měsíčně platit 16,5 tisíce liber! “Pro Ibru byla důležitá i velká garáž, kde může parkovat svá luxusní auta,” píše anglický bulvár.

Zlatan si totiž nechal z Francie do Manchesteru přivézt svá milovaná vozítka, která mají hodnotu asi 1,5 milionu liber. Ferrari, porsche, maserati, prostě u multimilionářů klasika.

Další obrázky Zlatanova paláce najdeš na následujících stránkách 

Zlatan potřebuje pro své drahé káry pořádnou garáž…