Zlatan setřel jedinou větou Cantonu a jeho video s odkazem na krále Manchesteru! Ten si ale troufá

1
2

16007


To je ale borec. V dresu Manchesteru United ještě nepředvedl zhola nic a už se opřel do jedné z největších klubových legend z Old Trafford. Ta v klubu nosila sedmičku stejně jako David Beckham či Cristiano Ronaldo. Řeč není o nikom jiném než o Ericu Cantonovi. Zlatan se s ním zrovna dvakrát nemazlil. Jak zareagoval na jeho video?

Na začátek si musíme vysvětlit pár věcí pro pochopení. Eric Cantona má naprosto stejnou osobnost jako Zlatan. Je to chlápek, co se nerad podřídí, chce být výstřední a má veliké sebevědomí. Na chlup stejné povahy.

Ovšem Cantona si své již odkopal a nyní přichází do Divadla snů nová, velká světová hvězda a výstřední fotbalová persona. To nemohlo nechat v klidu již padesátiletého Erica, a tak se rozhodl natočit video s odkazem právě pro Ibrahimoviče.

Ve videu má Cantona zprávu pro Zlatana, ve které chválí jeho rozhodnutí stát se hráčem Manchesteru United. Ovšem na konci je takový lehce “rýpavý” dodatek na jeho adresu. Cantona říká: ,,V Manchesteru může být pouze jeden král. Pokud chceš, můžeš se stát princem. Pokud máš zájem, číslo sedm si můžeš vzít. To je můj dárek na uvítanou. Král je pryč, ať žije princ!”

Zlatan se samozřejmě nenechal zahanbit a přišel s odpovědí. Na to, jak zareagoval, se podíváme na druhé straně.