Zlatan po sezoně končí! Chci do Itálie, šokoval snajpr United

1
2

35485


Dnes je Rudý ďábel, ale nebude to platit nijak dlouho. Zlatan Ibrahimovič má už sice na krku 34 let, ale v Manchesteru kariéru končit nehodlá. Chystá se do Itálie.

Na Old Trafford se mu daří náramně. Čtyři zápasy v lize, čtyři branky. Jenže fanoušci si Zlatana zřejmě dlouho neužijí. Má smlouvu jen na rok, kterou neprodlouží.

Alespoň podle agenta Mina Raioly, který ví, že jeho klient touží po návratu na Apeninský poloostrov, kde kopal za Juventus, AC a Inter. “Zlatan mi volal a říkal: Mino, chci ukončit kariéru v Neapoli, jejich mentalita je mi velmi blízká,” prozradil Raiola v rozhovoru pro italské rádio CRC.

Proč nezamířil pod Vesuv už po konci v PSG? Důvodem je prý skutečnost, že Zlatan si už dopředu s United plácl. “Manchester jsme vybrali už dávno,” potvrdil Zlatanův agent.

Abramovičova flotila! Majitel Chelsea ukázal sbírku luxusních bouráků

Přesunu švédského snajpra do Neapole nahrává i skutečnost, že zájem má také druhá strana. Boss klubu Aurelio De Laurentiis se snažil Zlatana podepsat už po minulé sezoně. Marně. Nepřesvědčil ho ani luxusní plat 8 milionů eur čistého. Teď to vypadá mnohem nadějněji.

Na další stránce mrkni na nejlepší Zlatanovy góly

https://www.youtube.com/watch?v=bxwdHViBeX4