Zlatan má nejhorší střelbu v Premier League! Jeho statistika je děsivá


2990


Kdepak Ibrakadabra, tohle je spíš “Ibratrápení”. Útočník Manchesteru United Zlatan Ibrahimovič je v útlumu. Nedaří se mu, spaluje šance. Trpí tím celý tým.

Švédský veterán má sice v kolonce vstřelených gólů v Premier League číslo 4, jenže v poslední době vychází naprázdno. Branku dal v lize naposledy 10. září v derby se City.

Do šancí se dostává, to ano, bohužel pro United v nich selhává. Anglický tisk spočítal, že Ibra má vůbec nejhorší úspěšnost střelby ze všech útočníků anglické ligy. Bývalý snajpr PSG vyslal na branku už 28 ran, což znamená, že míč si našel cestu za záda brankáře jen ve 14 procentech případů. To je žalostná vizitka.

zlatan-tabulka

Že se Zlatanem není něco v pořádku, naznačil i poslední duel Manchesteru se Stoke. Red Devils jen remizovali 1:1, i kvůli Ibrovi, který hned v první minutě selhal tváří v tvář brankáři Grantovi. “Hráli jsme dobře, vytvořili si šance, ale bohužel jsme to nezvládli,” litoval Švéd po utkání.

VIDEO: Ve Švédsku roste nový Zlatan! Zájem má o mladíka i Manchester United

Výrazně lepší úspěšností střelby se chlubí například Diego Costa, Romelu Lukaku nebo Sergio Aguero. Zajímavější čísla než Ibra má i jeho spoluhráč Marcus Rashford, který přitom většinou nastupuje na křídle.

Mladý anglický reprezentant zaznamenal letos tři góly, přičemž mu na ně stačilo vypálit jen osmkrát.

https://www.youtube.com/watch?v=oyrp0QyAOkQ