Zlatan Ibrahimovič vstupuje do světa herního průmyslu! Které hry můžeme čekat?


5189


Zlatan se mimo fotbal zajímá o celou řadu věcí. Již vlastní společnosti zaměřené na výrobu oděvů, či nápojů. Nyní se pouští do nového dobrodružství. Koupil totiž podíl v herní společnosti.

Být vrcholovým fotbalistou znamená vydělávat velké peníze. Otázkou pak pro hráče je, co s penězi udělat. Někteří si za ně užívají pohádkový a luxusní život, jiní investují. Najdou se však tací, kteří dělají obojí.

Leicester plánuje koupit českého talenta! Kdo se objevil v hledáčku lišek?

Jedním takovým příkladem je manchesterský útočník Ibrahimovič. Popularita švédského fotbalisty je ve světě veliká. Toho dokázal využít ve prospěch svých firem. Na scénu přichází s novým nápadem. Koupit si podíl v herní společnosti.

Čekáte velká herní studia jako EA, Rockstar Games, Ubisoft či Activision? Popravdě by se při koupi podílu v těchto společnostech Zlatan asi hodně pěkně zadlužil. Ikdyž vydělává obrovské peníze, zde jsou laťky nastaveny ještě o něco výše.

hghgh

Rozhodl se proto investovat do švédského herního studia ISBIT Games. Ti se ani tak nepřibližují společnostem, které vydávají herní AAA tituly. Oni se zaměřují spíše na platformy iOS a Android.

Chceš zbohatnout snadno a rychle? Amazon je jednoduchá cesta k penězům. Kniha jak obchodovat na Amazonu nyní jen za cenu poštovného!

Není však vyloučeno, že s novým investorem Zlatanem se studio nezaměří na vývoj nějaké “fotbalové” hry. Zatím totiž produkují volnočasové a odpočinkové hry. Například WARP SHIFT.