Zlatan Ibrahimovič neunesl vyřazení z Ligy mistrů! Takhle se po zápase opřel do trenéra Laurenta Blanca

10565

ibrahimovic vs blanc

Zlatan Ibrahimovič těžko snášel prohru se City.

Francouzský mistr zkusil v první půli hru na tři beky, ale útočnou převahu neměl.

Paris Saint-Germain vyjel na odvetné utkání na půdu Etihad Stadium. V prvním zápase doma jen remizoval s Manchesterem City 2:2 a tak potřeboval venku vstřelit nějakou tu branku. Proto také rozhodnutí Laurenta Blanca, že jeho svěřenci nastoupí do zápasu jen s obrannou trojicí ve složení Aurier – Thiago Silva – Marquinhos. Cílem tohoto rozhodnutí bylo podpořit údernou dvojici Cavani – Ibrahimovič. Taktický tah ale selhal a francouzští šampióni tak v letošní Lize Mistrů končí ve čtvrtfinále díky gólu Kevina De Bruyneho ze 76. minuty, ten se trefil opravdu nádherně, sleduj zde.

Manchester City mohli jít do vedení mnohem dřív, ale Agüero trestuhodně zpatlal penaltu, sleduj zde.

Hlavně Zlatan Ibrahimovič se po zápase opřel do taktického plánu svého trenéra: „V zápase jsme hráli taktikou, kterou bych nikdy nezkoušel.“ Právě on se do šancí moc nedostával. „Dopadlo to, jak to dopadlo…“ dodal Ibra.