Zlatan do Indie? Věřím, že ho získám, plánuje Švédův spoluhráč z Juve


1978


Smlouvu má jen do konce sezony. A zatím se nerozhodl, co bude dál. Kdo ví, střelec Manchesteru United Zlatan Ibrahimovič se možná z Premier League rozloučí a vyzkouší exotické angažmá v Indii.

Věří v to Gianluca Zambrotta, bývalý italský reprezentant a toho času hlavní kouč indického celku Dynamo Dillí. Zlatana totiž dobře zná a doufá, že ho přesvědčí, aby zamířil do druhé nejlidnatější země světa.

“Vzhledem k tomu, jak jsou úžasní fanoušci v Indii, tak si myslím, že Zlatan by mohl přijít a ukončit kariéru právě tady,” míní Zambrotta, který se s Ibrou spřátelil při společném působení v Juventusu.

Jaký dres by Švéd navlékl? Samozřejmě ten Dynama, kde lavičce šéfuje někdejší skvělý obránce. “Určitě se budu snažit ho přemluvit, aby hrál za Dynamo,” potvrdil Zambrotta.

Zlatan má nejhorší střelbu v Premier League! Jeho statistika je děsivá

Dlužno dodat, že to bude hodně složité. Švéd na nejvyšší úroveň stále stačí a nejspíš ještě nějaký rok na starém kontinentu zůstane.

Sám Ibra navíc podle agenta Mina Raioly touží po návratu do italské ligy, kde dříve kopal za Juventus, AC a Inter. Zamlouvá se mu Neapol. “Zlatan mi volal a říkal: Mino, chci ukončit kariéru v Neapoli, jejich mentalita je mi velmi blízká,” prozradil Raiola před časem v rozhovoru pro italské rádio CRC.

https://www.youtube.com/watch?v=WeYR2FWpZ74