Zlatan a jeho velká láska Xbox. Co Švéd paří, když má volno?

1
2
3
4
5

22937


Co dělá Zlatan, když si chce odpočinout? Zapomeňte na sekání zahrady, leštění parket nebo šachový dýchánek, Ibra je pařan. Jeho velká láska je Xbox.

Když má čas a nemusí se potit na tréninku, rád si sedne před obří televizi a užívá si virtuální realitu. “Miluju videohry, je to skvělý relax. Vždycky úplně vypnu, nemyslím na problémy,” vykládal Zlatan v minulosti.

Jeho závislost začala už před lety. Nejvíc hraní propadl při přestupu do Juventusu. “Musel jsem to pak omezit, protože jsem dokázal hrát klidně celou noc. Po pár hodinách spánku jsem na tréninku nevypadal moc dobře. Dnes se snažím po desáté večer nehrát,” vykládal se smíchem.

Švéd se stal před lety dokonce vyslancem a tváří populární herní konzole Microsoftu, zahrál si i v reklamě, ve kterém ji propagoval.

Výsledek obrázku pro zlatan xbox

O jeho slabosti pro videohry něco ví i někdejší spoluhráči z francouzského PSG. Zlatan každého z nich obdaroval Xboxem v úhledném balení se jménem a číslem dresu. Prostě frajer.

Na hřišti i v tréninku potřebuješ nakrmit svaly – SLEVA 1200 Kč na protein

A které hry jsou pro něj nej? Kdepak FIFA, Ibra rád střílečky, u kterých si pořádně zařádí. Se svými dítky ale občas tráví čas i u nenáročných plošinovek.

Zlatanovy oblíbené hry najdeš na dalších stranách…