Zidane prý brzy skončí! Boss Realu si vybral kouče v Londýně


12481


Vede ligu, ještě neprohrál, ale že by nad herním projevem Realu Madrid fanoušci jásali, to rozhodně ne. Vedení Bílého baletu tak prý zvažuje, že v blízké budoucnosti nahradí kouče Zidana.

Anglický Sunday Mirror přišel s informací, že boss Realu Florentino Pérez si vyhlédl kouče v anglické Premier League. Konkrétně v londýnském Tottenhamu, který vede Mauricio Pochettino.

Vím, že mě Real vyhodí, šokoval svou upřímností Zidane

Podle listu už jednání o příchodu Argentince začala. “Diskuze o jeho příchodu odstartovala. Pochettino je vysoko na seznamu vytipovaných trenérů,” píše autor článku John Richardson.

Námluvy s Tottenhamem nebudou pro Real jistě snadné. Pod vedením Argentince, který navíc loni podepsal pětiletý kontrakt, se Spurs v poslední době mimořádně daří. Tým okolo Harryho Kanea skvěle šlape a v letošní sezoně jako jediný tým v Anglii neprohrál. Zbavit se Pochettina by tak nedávalo smysl.

VIDEO: Real, to jsou prasata! Fandové Leónu zuří kvůli nepořádku v kabině

Na druhou stranu, Real má s Tottenhamem dlouhodobě nadstandardní vztahy. A většinou je vše jen otázkou peněz. Jako v případě Garetha Balea.

A co na to Zidane? Podobné spekulace ho nemůžou rozhodit. Žije ze dne na den. Co se má stát, to se podle něj prostě stane. “Nemám strach, že by mě vyhodili. Vím, že k tomu stejně jednou dojde,” šokoval svou upřímností Zidane. “Jen si užívám to, co dělám,” dodal.