Zidane dusí Wengera! Koupím jej za jakoukoli cenu, vzkázal Zizou na Emirates Stadium

1
2

27829


Tak to vypadá, že nám lednové přestupové okno nabídne pořádnou nálož napětí. Zvláště pak, pokud se jedná o hašteření mezi Arsenalem a Realem Madrid.

Světem internetu koluje informace, podle které se chce Real Madrid zbavit mladičkého kouzelníka Isca, který pravidelně nenastupuje. Jenže královský velkoklub trápí mnoho zranění, které Zidanovi značně komplikují sestavení vyvážené základní sestavy.


Jenže to by se teď mohlo zlepšit. Sám Zidane se vybral vhodnou náhradu, konkrétně v londýnském Arsenalu. Zde jej totiž zaujal pětadvacetiletý velšský záložník Aaron Ramsey, který zazářil na nedávném EURU ve Francii. Zde se mu pomohlo dovést podceňovaný Wales až do semifinále, kde podlehl favorizovanému Portugalsku 2:0. I tak se ale středopolař Arsenalu zařadil mezi nejlepší hráče šampionátu.

I tento fakt přesvědčil vedení Realu, aby se začalo vyptávat Arsenalu na jeho dostupnost. Zizou a spol. to však nebudou mít úplně jednoduché. Ramseyho trhová hodnota se odhaduje na vysokých 42 milionů eur. Navíc se řadí mezi nejoblíbenější hráče samotného Wengera, který v něm vidí budoucího kapitána Gunners.

https://www.youtube.com/watch?v=FnqwDt44Kn4

Ramsey odmítl United kvůli Fergusonovi ->