Zidan o možném příchodu Fabregase: Musely by nastat změny!


5850


Zinedine Zidane je trenérem Realu Madrid od ledna 2016 a za tento čas nás už nejednou přesvědčil o tom, že když dojde na komentovaní přestupových spekulací, nic neskrývá a otevřeně informuje média. Naposledy promluvil o údajném zájmu o Cesca Fabregase.

Chceš protein se slevou témeř 1200 Kč?

Charismatický francouzský kouč mluvil pro americkou televizi ESPN po vítězství 5:3 nad Stade Reims v tradičním předsezónním zápase o trofej Santiaga Bernabeua. Zidane se nevyhnul ani tématu, které se zabývá možnými příchody. „Když bychom přivedli dalšího středního záložníka do našeho hráčského mixu, věci by se staly komplikovanými,“ začal „Zizou“ svůj projev.

Francouz, který vyhrál Ligu mistrů jako hráč i jako trenér, následně komentoval přestupové spekulace ohledně španělského záložníka Chelsea Cesca Fabregasa. „Cesc je vynikající fotbalista, ale nemá přímočarý tah na branku. Momentálně to vypadá tak, že tři čtyři hráči se během sezóny nedostanou ani na lavičku. Kdyby přišel další, bylo by to ještě složitější.“

Zidane se nevyhnul ani otázkám ohledně kolumbijského reprezentanta Jamese Rodrigueze, jehož odchod se v posledním období skloňuje ve velkém, přičemž i hráčův agent Jorge Mendes potvrdil, že jeden z hrdinů MS 2014 je na prodej. Zájem o jeho služby projevila i Chelsea. „James je tu, je šťastný s tím, jak hraje a zůstane s námi. Vždy budu na otázky podobného typu odpovídat stejně. Moje stanovisko se nezmění,” uzavřel Zidane.

[youtube id=”FnFDvex8RWA”]