Zemětřesení v Liverpoolu! Koho chce Klopp přivést na Anfield Road?


4273Podle informací anglického deníku Mirror pokukuje vedení The Reds po dvojici Alex Oxlade-Chamberlain-Wojciech Szczesny ze severního Londýna. Za duo z Arsenalu chystá Jürgen Klopp nabídku, která se vyšplhá až k £40 miliónům.

Dalším přestupovým trhákem by se měl stát Dennis Praet.

Středopolař patřící Anderlechtu padl do oka Kloppovi, ale říká se, že velký zájem o jeho služby projevuje také španělská Sevilla. Reds měli údajně zájem o jeho služby už v lednu. Praet se ale raději rozhodl pro setrvání v Anderlechtu a vyčkáním do léta.

Dalším, kdo by mohl zamířit na Anfield Road, je Mario Götze.

Ztracený syn Jürgena Kloppa nedostává v Bayernu Mnichov tolik příležitostí, kolik by si představoval a uvažuje o přesunu. Liverpoolský trenér sonduje situaci a chystá se podat za Götzeho v létě konkrétní nabídku, která by se měla pohybovat okolo £20 miliónů.

Poslední možnou posilou pro Liverpool je německý obránce Jonas Hector, který se nechal slyšet, že je v 1.FC Köln šťastný, ale také prozradil, že ho těší zájem z Anfieldu.

Němec také nevyloučil, že by se mohl v létě stěhovat do Liverpoolu. Německý levý bek ohromil trenéra reprezentace Joachima Löwa, který silně uvažuje o jeho nominaci na závěrečný turnaj EURO 2016 ve Francii. V posledních dvou letech předvádí skvělé výkony v Bundeslize a může se těšit velkému zájmu z řad velkoklubů.