Že by další ČESKÁ stopa v Arsenalu? Londýnský klub skautuje českého talenta


5417Arsene Wenger mohl být zatím se zkušeností s českými hráči spokojen. Tomáš Rosický předváděl (bohužel zranění ho dlouhodobě limitují, tento příběh již známe) v týmu skvělé výkony a nikterak za ním nezaostává ani Petr Čech. Tento ročník však Arsenal zlobí záložní řada a manažér chce v letní přestupové pauze udělat právě na těchto postech velkou změnu. A vyhlédl si právě dalšího českého talenta z Udinese.

V týmu končí po sezóně Flamini, Rosický, Arteta a nahlas se mluví i o změně dresu pro Wilshera, Chamberlaina, a velkým zklamáním je angažování Elnenyho z Basileje.

Arsenal má tragickou formu a z posledních devíti ligových utkání dokázal vyhrát pouze dvě. I proto se již nyní Arsen Wenger poohlíží po talentech, kteří by na Emirates mohli přijít.

Jeden takový skauting dělá tým Arsenalu na českého hráče Jakuba Jankta patřícího Udinese, který v tuto dobu hostuje v italské druholigové Ascoli.

Jankto je odchovancem Slavie Praha ze které odešel v roce 2014 do Itálie. Nyní je mu dvacet let a hraje jednu ze svých nejlepších sezón. V týmu ve kterém hostuje patří k tahounům.

Oblékej se jako hvězdy Arsenalu a staň pořádným fanouškem Gunners! 

To přilákalo pozornost Arsenalu, který se přijel na jeden takový zápas Jankta podívat. A hádejte co, ten v něm zářil a navíc dokázal vstřelit branku. Jeho velkým plusem je univerzalita, může nastoupit na kterémkoliv ofenzivním postu. Je velice rychlý a mrštný hráč, co se nebojí souboje 1 na 1.

Co myslíte, má tento mladík na to aby se dokázal prosadit v Londýnském Arsenalu?