Zbláznili se? Messiho nové kopačky se prodávají za neuvěřitelných 70 tisíc!

1
2
3
4
5
6

4969


Když je něčeho pomálu, stojí to balík. Platí to pro téměř každou věc na světě. A žádnou výjimkou nejsou ani nové kopačky Lionela Messiho.

Adidas v minulých dnech představil limitovanou edici Argentincových kopaček s názvem Messi 10/10. Jenže německá firma vyrobila pouhých 100 párů, čehož využili někteří mazaní fanoušci.

Adidas vytunil nejlehčí kopačky světa! Bílé krásky váží méně než iPhone 6

Dnes všechny e-shopy hlásí vyprodáno. Pokud má kdokoliv zájem o boty ikony Barcy, zbývá mu jedinou možnost: koupit je v internetové aukci. Ceny ale zdaleka neodpovídají původní částce.

Zatímco Adidas prodával kopačky s cenovkou 400 dolarů, například na serveru eBay je seženete i za 3 tisíce dolarů (více než 70 tisíc Kč). Prostě ranec jako blázen.

Po kopačkách touží tisíce a tisíce fandů a jsou podle všeho ochotni hodně hluboko sáhnout do peněženky. Boty jsou to totiž unikátní.

Adidas představil vesmírné kopačky! Vyrobil jen 1000 párů pro celý svět

Adidas na svých stránkách píše, že pro barevné provedení našel inspiraci u kryptonitu. Jak ví každý znalec komiksů, jde o fiktivní radioaktivní prvek, který omezoval Supermanovy schopnosti. A na fandy tenhle marketingový tah funguje dokonale.

Fotky kopaček najdeš na dalších stránkách