Zbláznil se? Zraněný CR7 trénoval v ringu! Je to zvíře, chválila ho hvězda UFC


18961


Jak si pořádně odfrknout? Někdo se natáhne na gauč, jiný sáhne po vychlazeném lahváči, to Cristiano Ronaldo si “čistí” hlavu v ringu. Opravdu, je to tak.

Portugalec, který se zranil ve finále ME proti Francii, poslední dny tráví v městě hazardu – Las Vegas. A jelikož se dobře zná s Conorem McGregorem, hvězdou UFC, lehce si spolu zatrénovali. V ringu.

“Můj brácha Ronaldo za mnou dnes přišel do tělocvičny. Je to zvíře,” napsal v neděli irský chasník pod společnou fotografii na Instagramu.

Samozřejmě šlo jen o přátelské pošťuchování. McGregor je bez nadsázky zvíře. A CR7 by s ním v ostrém mači vydržel v kleci možná pár sekund. Ostatně o jeho síle se může Ronaldo přesvědčit příští měsíc, kdy Ir vyzve právě v Las Vegas Američana Diaze.

K menší roztržce přesto došlo. Ale jen slovní. A byl v ní kus humoru. Časopis Forbes nedávno přišel s informací, že Portugalec je nejbohatší sportovec světa, což chce McGregor změnit. “Příští rok budu jednička na seznamu Forbesu já. Ale opálení budu mít lepší už příští týden,” reagoval s úsměvem na Ronaldovo ebenové tělo.

Conor McGregor (vlevo) se dívá dolů Cristiano Ronaldo jako pár představují pro UFC-styl fotografie v Las Vegas

A co koleno Portugalce, kvůli kterému nedohrál finále ME? Zřejmě se hojí lépe, než si fanoušci mysleli. Ronaldo totiž neměl ani ochrannou ortézu, kterou dříve nosil.

Ronaldo by měl být Realu určitě k dispozici už 11. září na domácí zápas s Osasunou. Nestihne evropský superpohár proti Seville, který hostí norský Trondheim, a ligové duely proti Realu Sociedad a Celtě Vigo.

Obejít se bez svého klíčového muže a kapitána musí i portugalský národní tým. CR7 bude chybět v jednom přátelském duelu a kvalifikaci MS proti Švýcarsku.

Že pauza nebude delší, může CR7 děkovat klubovým felčarům. Podstoupil takzvanou hyperbarickou kyslíkovou terapii. Jedná se o metodu, která spočívá v inhalačním podávání kyslíku za podmínek zvýšeného atmosférického tlaku. To vede k tomu, že tkáň je lépe prokrvená a rychleji se regeneruje.

Kdyby Ir chtěl, CR7 by neodešel z ringu po svých…