Zástupci BARCELONY se v Londýně sešli s hvězdou ARSENALU! Přestup je na spadnutí


6893


Už delší dobu se v médiích spekuluje o návrat jednoho ztraceného dítěte na Nou Camp. A nyní se zdá, že k přestupu je už velmi blízko. Barcelona se totiž podle katalánského reportéra rádia Cadena Ser sešla se zástupci londýnského Arsenalu k projednání příchodu 22letého beka Héctora Bellerína.

‘Nikdy nechci trénovat Barcelonu. Potřebuje totiž někoho svěžího,’ říká tento legendární kouč

Ve hře je ale jedna velmi důležitá věc. Jde o setrvání nebo odchod Arséna Wengera. Pokud by francouzský kouč u Gunners skutečně zůstal, šance Barcy na koupi mladého Španěla by se rapidně zvýšily. V opačném případě by pak pochopitelně i díky délce hráčovi smlouvy (do roku 2023) klesly k bodu mrazu.

Výsledek obrázku pro hector bellerin

Arsenal koupil Bellerína už před 6 lety za půl milionu eur. Potenciální přestupová částka bude samozřejmě výrazně vyšší. A španělský novinář je přesvědčený o tom, že kluby skutečně projednávaly možnost přestupu účastníka loňského EURA ve Francii.

Pokud by se mladík rozhodl pro přestup, s největší pravděpodobností by si vybral návrat domů. Nakolik je to pravděpodobné? Přestupová hodnota Bellerína činí už teď 25 milionů eur.