Žádná Čína nebo USA. O Schweinsteigera má zájem jihoamerický velkoklub!


3178


Po dlouhých 13 letech v dresu Bayernu Mnichov a neúspěšném rok a půl dlouhém angažmá na Old Traffordu opouští Evropu Bastian Schweinsteiger. Velezkušený 32letý záložník se sice vzepřel i přes přehlížení od Mourinha osudu, ale je jasné, že v zimě Anglii opustí. 

Inter Milán hodlá investovat 4 MILIARDY do přestupů! Kdo přijde na Giuseppe Meazza?

Řada klubů, které mají o zkušeného německého středopolaře zájem, je opravdu pěkně dlouhá. Schweinsteiger byl a stále je silně spojován s přestupem do USA, když se přihlásil vítěz základní části MLS Dallas (který ale vypadl už ve čtvrtfinále), a třeba také Chicago Fire. Tým ze severu USA dokonce nabízí částku mezi 10 a 15 miliony eur!

Santos are interested in former Germany captain Bastian Scweinsteiger

Podle anglických médií je ale ve hře ještě jeden velmi zajímavý hráč. A to bývalý klub Pelého nebo Neymara – Santos FC. “Mým přáním, které jsem sdělil i celému vedení klubu, je přivést do Santosu světoznámého fotbalistu,” prohlásil boss černobílých Dorival Junior. “Snažíme se najít hráče z Evropy, kteří moc nehrají, ale zapadají do našich požadavků.”

V brazilské Sérii A zbývá do konce sezony jediné kolo. Santos bojuje o 2. místo v tabulce. Pokud by přeci jen přivedl Schweinsteigera, byl by Němec druhým nejhodnotnějším hráčem týmu (po Lucasi Limovi).