Za 80 miliónů eur do Barcelony? O který talent mají Katalánci takový zájem?


2911


Barcelona dokázala v posledním desetiletí stvořit možná nejsilnější útočnou vazbu, jakou si lze představit. Neymar-Messi-Suaréz, to je útok, který děsí soupeře. Ale teď se rodí možnost, že se útok ještě rozšíří. Barcelona má totiž podle německých médií enormní zájem o mladého Francouze Ousmanyho Dembélého z Borussie Dortmund.

Když už není spoluhráč, tak se trefí sám! A díky SUARÉZOVI vede Barca už 2:0!

Devatenáctiletý útočník, který loni v dresu Rennes zazářil v Ligue 1 (12 gólů ve 26 zápasech) prokazuje, že se neztratí ani v Bundeslize. Ve své první sezóně v dresu Dortmundu si připsal hned šest gólů a po boku Aubameyanga neskutečně roste. Bylo by proto překvapující, kdyby ho Borussia udržela. Není divu, odborníci jej považují za jedno z nejlepších křídel, které je momentálně v Evropě k mání.

Po nedávném zájmu Realu se nyní vynořila se svou nabídkou Barcelona. Real již, podle zákulisních informací, nabídku stáhl, a Bayern Mnichov na Dembélého nejspíše nedosáhne. Vedení Dortmundu by se muselo zbláznit, aby posílilo svého domácího soupeře. Nejreálněji se tedy jeví právě varianta s odchodem do Barcelony za pěkných 80 milionů euro. A že je v útoku přetlak? Messimu skvěle vyhovuje místo v záloze, takže by pro něj nebyl problém uvolnit místo Dembélému. Alespoň tak informaci odůvodňují německé deníky.