Z toho jde mráz po zádech! Bývalý elitní zabiják drogového krále poslal videovzkaz Suárezovi s Cavanim


14475


Ve fotbalovém světě jsme dennodenně svědky různých událostí. Aby však dostali fotbalisté vzkaz od nájemného vraha, to už je opravdu něco.

Jhon Jairo Velasquez. Že ti to jméno nic neříká? Tak pozorně čti.

Jhon Velsquez přezdívaný “Pepek” byl nájemný vrah drogového bosse Pabla Escobara. Ve své zabíjácké kariéře usmrtil více než 300 lidských životů. Za své činy si odseděl 22 let vězení.

Xavi se neudržel! Takhle se otřel o Ronalda a fanoušky Realu

A světe div se, po návratu do civilního života se dal na dráhu youtubera. Jeho kanál má skoro 200 000 odběratelů. A právě přes Youtube poslal Kolumbijec po zápase Argentina—Uruguay vzkaz Suárezovi s Cavanim.

“Ahoj, mé jméno je Jhon Jairo Velasquez Vasquez, znám také jako Pepek. Byl jsem osobním zabijákem Pabla Emilia Escobara Gavirie,” začal mrazivě Pepek.

Kdo by však čekal nějakou drsnou výhružku, může být v klidu.

“Posílám pozdrav a slova chvály celému uruquayskému týmu. Hlavně pak Suárezovi a Cavanimu. Jsou to šampioni. Máte můj respekt a obdiv. Váš národ může být na vás pyšný, dáváte sílu Uruquaycům. Jste velcí bojovníci,” vyslovil nečekaná slova obdivu na adresu všech uruquayským fotbalistům.

Slova jsou to pěkná, což o to. Ale uvědomíme-li si fakt, že se díváme do očí několikanásobného vraha, nezbavíme se dojmu lehkého znepokojení. Minimálně Uruquayci však můžou být v klidu.