Z Leicestru City do Realu Madrid! Zničí hvězda Lišek svým přestupem anglický celek?


12613


Dostat se z podceňovaného anglického týmu do jednoho z nejlepších týmu scoučasnosti? Zní to jako nereálné? Ale kdeže, hvězda Lišek to zřejmě dokáže…

Španělský deník Don Balón dnes přinesl opravdovou pecku. Podle něj se totiž Real Madrid vzdal naděje na zisk Courtoise z londýnské Chelsea, stejně  jako Davida de Gei z Manchesteru United. Místo toho se zaměřil na syna jedné z největších brankářských legend Kaspera Schmeichela!

Bývalá hvězda Barcelony se neuvěřitelně ztrapnila! Mourinho předvedl na oslavu Supermana

Tento třicetiletý brankář předvádí už několik let velmi dobré výkony, a proto není divu, že by měl odejít od trápících se lišek. Ale přestup do Madridu? To nečekal nikdo!

Kasper má velmi mnoho nabídek, které chce pečlivě zvážit. Nachází se na vrcholu své formy a chce toho využít. Registrujeme nabídky z Anglie a Španělska a rozhodně se nejedná o slabé celky,” nastínil Schmeichelův otec.


Jenže Real Madrid není údajně jediným týmem, který se zajímá o tohoto zkušeného golmana. Dalším zájemcem by měl být i Manchester United, ve kterém působil i Kasperův otec Peter.

Rudí ďáblové se totiž čím dál tím víc strachují o odchod své brankářské jedničky De Geyi, po kterém už delší dobu pokukuje Real Madrid. Je tedy dost možné, že v případě Davidova odchodu převezme právě Kasper post brankářské jedničky United.