Yaya Touré do Arsenalu! Nechtěný záložník City by mohl podepsat už v lednu


4034


Jestli to klapne, bude to nejspíš největší zimní přestupová pecka. Yaya Touré, toho času nechtěný a nepotřebný, by mohl zamířit do Londýna. Zájem má Arsenal.

Před časem platil za jednoho z nejlepších záložníků v Premier League. Jenže se stalo to, co řada fandů očekávala: manažer Guardiola ho odepsal. Už podruhé. Pro Yayu Tourého není v City místo, v lize neodehrál ani minutu.

VIDEO: Soupeři ukradl taktické pokyny! Vtipným kouskem se baví celá Anglie

Veterán z Pobřeží slonoviny, kterého se španělský kouč zbavil i před lety v Barceloně, je tak na odchodu. Má několik zajímavých nápadníků. “Situaci kolem hráče sonduje Arsenal,” píše anglický tisk s tím, že 33letý středopolař by mohl zamířit na Emirates Stadium už v lednu.

Arsenal svede podle všeho boj o jeho podpis minimálně s dalšími dvěma celky. Ve svém kádru by chtěl Tourého i Juventus, který optimálně nezacelil mezeru po odchodu Pogby, nebo další italský klub Inter. O záložníka prý usilují i bohaté čínské celky, které ho plánují získat zadarmo. Hráč má totiž kontrakt jen do konce sezony.

Byl jsem alkoholik, přiznala rekordní posila Manchesteru City

Touré sice ještě v úvodu sezony hovořil o tom, že se o svou šanci v dresu Citizens porve, ale snahy přesvědčit manažera Guardiolu asi definitivně vzdal.

https://www.youtube.com/watch?v=A7RWivmqJVk