Wengerův poklad! 12letý Omari by mohl vyučovat i borce z kapr ligy


30989


A Zlatý míč za rok 2026 získává… Omari Hutchinson. Kdo? Klenot Arsenalu. Je to sice bláznivá předpověď, ale tenhle klučina má talent od boha.

Snajpr, který by dal 20 a víc branek. V Arsenalu už ho nějaký pátek nemají. Časy Henryho jsou dávno pryč. Francouzskou legendu by mohl napodobit právě Omari Hutchinson, teprve dvanáctiletý školák…

V čem je tak výjimečný? Vlastně ve všem. To, co dokáže s míčem, je v jeho věku neuvěřitelné. Pravá, levá, zidanovka, a to v obrovské rychlosti. Jako by se s míčem u nohy už narodil. “Jeho technika je impozantní, ” píše anglický tisk.

Výsledek obrázku pro Omari Hutchinson

Omari má na serveru YouTube několik videí. A každé je hit. Poslední spot, ve kterém ukazuje své mimořádné dovednosti, má za týden téměř 140 tisíc zhlédnutí.

Je to mimořádná podívaná: ebenový klučina totiž dává lekci výrazně starším spoluhráčům. Klidně by mohl vyučovat fotbalové umění i borce z kapr ligy. Otázka je, jestli by to ve zdraví přežili.

Atlético se přestěhuje do luxusního chrámu! I Real bude závidět

Zatím patří do žákovského týmu Arsenalu pro hráče do dvanácti let. Pokud se nestane nic mimořádného, za pár let ho fanoušci Gunners s velkou pravděpodobností uvidí v prvním týmu. Talentu má tenhle chlapec na rozdávání.