Wenger zešílel! Arsenal se zaměřil na stálici Realu Madrid


6741


Čiré šílenství, nabídka, kterou by odmítl opravdu každý. Přesně takto se dá popsat doslova směšná nabídka londýnského Arsenalu na stálici Realu Madrid.

Deník Goal.com přinesl velmi zajímavou zprávu. Podle ní se totiž lodivod Arsenalu Arséne Wenger plánuje sejít s vedením španělského Realu Madrid, aby vyjednal přestup jednoho z nejlepších záložníků světa Modriče.

Opustí Barcelonu? Hvězda katalánského giganta slavila s Chelsea mistrovský titul

Ten od roku 2012, kdy přišel do madridského velkoklubu z anglického Tottenhamu, zraje jako víno, a mnozí jej dokonce považují za nejlepšího středového záložníka světa.

Takový názor má i kouč Arsenalu, který by jej rád získal pod svá křídla. Problémem však bude cena. Modričova výkupní klauzule se “zasekla” na gigantické hranici 80 milionů eur, což by mohl být pro Wengera, který nerad utrácí, velký problém.

Nabídka Arsenalu ale bude o poznání menší, nejčastěji se mluví o nabídce 50 milionů eur. Je téměř jisté, že se vedení Realu této nabídce vysměje a směle ji smete ze stolu.

K této spekulaci se vyjádřil i Zinedine Zidane, který ve hbitém Chorvatovi vidí základní stavební kámen záložní řady a rozhodně jej neplánuje prodat a to za žádnou cenu.