Wenger se vyjádřil k přestupové politice! Chystá se velký návrat?


10342


Arséne Wenger se uprostřed obnovené kritiky na jeho přestupovou politiku nechal slyšet, že téměř každý hráč, který opustí Arsenal pod jeho vedením, uvažuje o návratu zpět.

Kritika na Francouzovu přestupovou strategii vzrostla opět letošní léto, jelikož jediný hráč, který přišel pro seniorský tým, byl Granit Xhaka.

Už vám dal někdo slevu skoro 1200 Kč na špičkový protein?

Vše vyvrcholilo při nedělním šlágru prvního kola nadupané anglické Premier League, kdy Gunners podlehli na svém hřišti Liverpoolu. Fanoušci Kanonýrů to neunesli a opět se hromadně obuli do legendárního taktika a manažera Arséneho Wengera. Kritika opět směřovala na jeho myšlenky týkající se posil.

Zidane se vyjádřil ke spekulacím ohledně Fabregase! Musely by nastat změny!

„Máme spousty hráčů, kteří k nám chtějí, 99,5 % hráčů, kteří opustí náš klub, chtějí zpět,“ zareagoval Wenger na kritiku fanoušků.

Ale reagoval oprávněně? Nelhal? Však v roce 2014, když Cesc Fabregas odcházel z Barcelony, měl Arsenal exkluzivní předkupní právo a s ním tedy i šanci svého kapitána získat zpět. Wenger tak neučinil a Španěl se rázem stal Jidášem, jelikož podepsal konkurenční Chelsea, ale co mohl dělat? Wenger mu nedal na vybranou.

Každopádně nyní se naskýtá Wengerovi šance číslo dvě. Nehrající španělský šikula a bývalý kapitán Kanonýrů potřebuje změnu. Veškeré informace směřovaly k tomu, že se Fabregas vydá k dalšímu zrazení svého klubu, tedy Barcelony a zamíří do Realu, ale jeho stávající trenér Zidane se nechal jednoznačně slyšet, že to není reálné, jelikož jeho kádr disponuje obrovskou šířkou.

Vyslyší vábení od boha i Wenger, nebo doufají jen rozmrzelí fanoušci Gunners, že se stane něco, co po dlouhých letech dovede Arsenal k titulu nejvěhlasnější ligy světa?

„Máme peníze na přestupy, vždy je máme. Ale nejsou to mé peníze, dodal na závěr legendární lodivod severolondýnského celku.

[youtube id=”iQCRurw9Xqs”]