Wenger se opřel do vlastních fanoušků! Fanděte jako Liverpoolští! Reakce přišly okamžitě


4228


Trenér Arsenalu Wenger se opřel do fanoušků klubu. Jeho slova na tiskové konferenci nesla jasný vzkaz k fanouškům na Emirates Stadium. Podle jeho prohlášení tým prohrál cestu za titulem a boj o něj v domácích zápasech.

Arsenal nedokáže získat titul ani po dlouhých dvanácti letech. Přitom byla tato sezóna pro Londýnský klub velikou příležitostí. Špatné formy kandidátů jako Chelsea, Manchester United i City klub nedokázal využít. Na scéně se objevil Leicester a Tottenham, kteří věděli jaká šance se jim naskýtá.

Toho si byl vědom i trenér Wenger, jenže k úspěchu potřebuje tým podporu hlavně na domácích zápasech. Tu však tým podle Wengera neměl takovou, jakou by si zasloužil. V těžkých pozicích se slabšími týmy prý neměl tým takovou podporu. V těžké atmosféře poté ztrácel body.

,,Ztratili jsme naděje na titul v domácích zápasech proti slabším týmům ve špatné atmosféře. Klub má jednu speciální vlastnost, kterou jsem se za ty roky u Arsenalu naučil. Dokážeme se semknout a stát za týmem. Bez toho není možné být úspěšný,” řekl Wenger.

ztzghgh

Přesně podpora a víra fanoušků v těžkých chvílích dostává nahoru tým z Liverpoolu. Příznivci na Anfieldu věří v tým do posledních minut utkání. To ostatně prokázali v zápase s Dortmundem. Na Wengera si na sociálních sítích zanadával nejeden fanoušek Arsenalu.

https://www.youtube.com/watch?v=oPSErWQVq_Q