Wenger políčil na hráz s dětskou tváří. Supertalent z Německa bude stát balík


3328


Liga ještě nezačala, ale fanoušci Arsenalu už trnou strachy. Kdo bude hrát obraně, není jasné. Marodka se totiž zaplňuje. Wenger musí jednat. A podle všeho tak ničí, v hledáčku má supertalent z Německa.

Kapitán Mertesacker až půl roku bez fotbalu, další stoper Gabriel se zranil v přáteláku s Manchesterem City. Co teď? Krizi má prý vyřešit teprve 20letý Lukas Klostermann z Lipska…

“Po zranění Gabriela je jeho podpis pro Wengera priorita,” píše německý tisk.

Kdo to vlastně je? Jeden z nejtalentovanějších německých obránců. Se svou dětskou tváří vypadá jako neškodný chlapec, ale zdání klame.

Bez deseti centimetrů dva metry vysoký chlapík patří ke klíčovým mužům nováčka Bundesligy, je silný v osobních soubojích, má slušnou rozehrávku a hlavně: zvládne jakýkoliv post v obraně. “Jeho cenovka se pohybuje kolem dvaceti milionů eur,” dodává německý tisk.

➡ Na hřišti i v tréninku potřebuješ nakrmit svaly – SLEVA 1200 Kč na protein

O kvalitách Klostermanna svědčí i fakt, že se dostal na olympiádu do Brazílie. V dresu Německa odehrál oba dosavadní zápasy. Na kraji defenzivní linie, to Wenger s ním jistě počítá do středu.

Kromě Arsenalu má blonďatého univerzála, který má v Lipsku smlouvu do roku 2018, v hledáčku i Juventus nebo Ajax. Wenger si tak musí pospíšit, jinak o mladíčka nejspíš přijde.

https://www.youtube.com/watch?v=urfJVSu3RAo