Vím, že mě Real vyhodí, šokoval svou upřímností Zidane


12957


Nálada je na Santiago Bernabeu mizerná, Real se v posledních týdnech herně trápí. A pod koučem Zidanem se kýve židle. “Jsem na odchod připravený,” hlásí bezstarostně legendární Francouz.

Poslední čtyři zápasy, čtyři plichty. Real je z formy, i kvůli matným výkonům největší hvězdy Cristiana Ronalda. Ztráty s Las Palmas, Villarrealem nebo Eibarem vydýchávají fanoušci ještě dnes.

Kouč Zinedine Zidane, který v minulé sezoně s Realem vyhrál Ligu mistrů, si ale žádný tlak nepřipouští. Žije ze dne na den. Co se má stát, to se podle něj prostě stane…

“Nemám strach, že by mě vyhodili. Vím, že k tomu stejně jednou dojde,” šokoval svou upřímností Zidane. “Jen si užívám to, co dělám,” dodal.

GALERIE: Sexy ďábel s píšťalkou! Ruska Kostjunina je nejkrásnější sudí světa

Francouz je rád za příležitost, kterou dostal. A ví, že se má stále co učit. “Dostal jsem neuvěřitelnou příležitost, za kterou jsem rád. Pracuji se skvělými hráči a pořád získávám nové poznatky,” doplnil Zidane.

V Realu je podle něj úžasná parta, na kterou je hrdý. “Máme výjimečný tým. Ať vyhrajeme, nebo prohrajeme, jsou to dobří lidé,” uzavřel Francouz.