Viktoria Plzeň už zná své soupeře pro páteční los Ligy mistrů! Ve hře jsou velmi hratelné týmy

1
2
3
4
5

12205


Viktoria Plzeň je opět krůček od základní skupiny Ligy mistrů. V pátek se dozví jméno svého posledního soupeře v předkole.

Plzeň je posledním želízkem ve hře o milionářskou soutěž. Zatímco Sparta Praha své utkání v Bukurešti nezvládla a bude bojovat “pouze” o skupinu Evropské ligy, Viktoriáni vydřeli postupovou remízu v Karabachu 1:1.

Plzeň má na výběr velmi přijatelné soupeře. Může za to nečekaný propadák Olympiakosu Pireus. Ten vypadl s neznámým Hapoel Beer Ševa po výsledcích 0:0 a 0:1.

Český tým je tak v mistrovské části nejvýše nasazený. Tomu odpovídá také kvalita jeho možných soupeřů.

Dundalk


Irský mistr se nejprve nadřel s islandským týmem Hafnarfjordur. Irové postoupili těsně po výsledcích 1:1 a 2:2. V dalším kole už to bylo jednoznačnější. Proti běloruskému BATE Borisov přešli díky výsledkům 3:1 a 0:1. Tým je složen výhradně z domácích hráčů. I přes titul v lize se žádný hráč Dundalk nedostal na evropský šampionát ve Francii. Tento ostrovní tým je určitě zajímavý soupeř. Na první pohled velmi hratelný, avšak nejsme si úplně jistí, jak by Plzni seděl tento silový styl hry. S těmito mužstvy nemají Západodočeši moc zkušeností.