VIDEO: Wenger už našel náhradu za Čecha! Do Arsenalu míří zázračný italský mladík


17804


Až skončí Petr Čech, bude zle. Manažer Arsenalu Arséne Wenger si to uvědomuje, a tak jedná. Na Emirates Stadium zřejmě zamíří italský supertalent, který byl měl českého gólmana v budoucnu nahradit.

Čech má v Arsenalu smlouvu do konce sezony 2018/2019. Pak nejspíš odejde či skončí. Kdo bude jednička? Dost možná klučina jménem Giacomo Satalino.

Má muslimská víra je pro mě důležitější než Arsenal, říká obránce Mustafi

Teprve 17letý brankář patří v Itálii mezi nejlepší mladé gólmany. Odchovanci Fiorentiny, který v dubnu podepsal profesionální kontrakt, věští odborníci zářivou budoucnost.

A jak to tak vypadá, bude to budoucnost v dresu Arsenalu. “Wenger si uvědomuje, že Čech stárne. Připravuje se na situaci, kdy zamíří do důchodu. Satalino pro něj představuje řešení,” píše anglický tisk.

VIDEO: Vincent Thill, supertalent ze základky! Bayern a Real už chystají miliony

Mladý gólman pravidelně chytá za juniorku Fiorentiny a čas od času trénuje i s prvním týmem. Zkušenosti má i z reprezentace, nastupoval za italskou šestnáctku a sedmnáctku.

Podle zpráv z Anglie by mohl Wenger zároveň podepsat i Angličana Frasera Forstera ze Sotonu, který by po odchodu Čecha dočasně plnil post jedničky, než by se aklimatizoval a vyhrál talentovaný Satalino.