VIDEO: Wenger chce Juve vyfouknout supertalent! Zázračný Moise Kean střílí jeden gól za druhým


9913


Sotva vyšel základku, ale před brankou si počíná jako zkušený třicátník. Moise Kean je ofenzivní klenot Juventusu. V áčku se přesto nemusí prosadit: kouč Arsenalu Wenger spřádá plány, jak ho získat.

16letý útočník s africkými kořeny patří k největším italským talentům. Od žáků střílí jeden gól za druhým. Překonal všechny mládežnické rekordy. A už se dokonce dostal do áčka Juve…

VIDEO: Černého Zlatana chce celá Evropa! Supermladíka sledovalo v akci 90 skautů

Kouče Arsenalu Wengera, který má velkou slabost pro mladé talentované hráče, prý uhranul. “Skauti Arsenalu jej bedlivě sledují, je to úchvatný mladý hráč,” píše anglický tisk s tím, že zájem má o fotbalistu i PSG a City.

Výsledek obrázku pro Moise Kean juve

Moise Kean je na svůj věk neuvěřitelně vyspělý. Fyzicky, herně i takticky. V útoku připomíná tank, který málokdy netrefí cíl.

Čísla mluví za vše: 21 branek za U15, 24 branek za U17 a 10 gólů v dresu mládežnických výběrů, přičemž si drží průměr téměř jedné vstřelené trefy na utkání.

VIDEO: Wenger už našel náhradu za Čecha! Do Arsenalu míří zázračný italský mladík

Jisté je, že Juventus se nebude chtít zázračného mladíka vzdát. Pokud nakonec k jeho prodeji dojde, bude stát pořádný balík. Tím spíš, že jeho agent je Mino Raiola, který udělal z Paula Pogby nejdražšího hráče světa.