VIDEO: Vincent Thill, supertalent ze základky! Bayern a Real už chystají miliony


7563


Loni vyšel základku a už kope první ligu. Ne ledajakou. Teprve 16letý klučina jménem Vincent Thill má za sebou debut v Ligue 1. A evropské velkokluby se o něj perou.

Na trávníku působí sebevědomě, jako by měl na nejvyšší úrovni už něco odkopáno. Jenže omyl. Záložník Mét Vincent Thill má teprve šestnáct. “Je výjimečný,” chválí ho kouč Philippe Hinschberger.

Výsledek obrázku pro vincent thillŽe je skutečně speciální, o tom svědčí následující: ve svém nízkém věku už reprezentuje Lucembursko a chlubí se prvním startem v nejvyšší francouzské soutěži.

LVG mi málem zničil kariéru, vzpomíná Piqué. Nizozemec ho odepsal jako nepotřebného

Může hrát ve středu pole, pod hrotem nebo v útoku. Největší nebezpečí pro soupeře představuje jeho mimořádná levačka. “Vincentova levá je magická, dokáže s ní neuvěřitelné věci. Je to mimořádný talent, sice ještě potřebuje zesílit, ale herní inteligenci má jedinečnou,” vychvaloval mladíka agent Didier Philippe.

Jeho talentu si všimly i přední evropské kluby. Kolem zázračného teenagera krouží hlavně Bayern Mnichov. “Bayern si myslel, že ho získá levně coby juniora, ale nepochodil,” dodal Philippe s tím, že Thill nakonec podepsal profesionální smlouvu ve svém současném klubu.

PŘEHLED: 10 nejrychlejších hráčů Premier League. Zlatana tady opravdu nenajdete

K jeho přestupu i tak může dojít. Třeba po sezoně. Zájem velkoklubů je totiž obrovský. “Můžu potvrdit, že v hledáčku ho má kromě Bayernu i Real Madrid. Nicméně, jsou tady i další týmy,” potvrdil agent nadaného záložníka.

https://www.youtube.com/watch?v=tSeiJ9OxXZ0