VIDEO: Özil slavil narozky po boku Justina Biebera. Popřál mu i Čechího


7739


V sobotu krásně zavěsil a pomohl Arsenalu k výhře 3:2 nad Swansea. A pak už si jel hrdina zápasu Mesut Özil užívat. Slavil totiž 28. narozeniny.

Pořádná kalba, lehké holky, koks a rock? To není jeho styl. Německý záložník si pronajal prostory v jednom z londýnských nočních klubů, kde měl i speciálního hosta.

Výsledek obrázku pro mesut ozil bieberNa jeho narozeninovou párty totiž dorazil idol náctiletých dívek Justin Bieber (o víkendu měl v Londýně koncert), kterého rád poslouchá i Özil. “Akce se protáhla až do ranních hodin,” píše anglický tisk.

Balík, nebo nepodepíšeme! Částka, kterou chtějí Alexis a Özil, vás překvapí

Oba se prý skvěle bavili. Mesut vyrazil k domovu kolem třetí hodiny ráno, to kanadská popová hvězda se zdržela ještě o půl hodiny déle.

Němce v sobotu překvapivě nedoprovázel žádný ze spoluhráčů z Arsenalu. Na jeho narozeniny ale nezapomněli. Mesut se na svém Facebooku pochlubil videjkem, ve kterému mu jeho kamarádi z klubu přejí vše nej. A nejen oni.

Má muslimská víra je pro mě důležitější než Arsenal, říká obránce Mustafi

Kromě Petra Čecha, Santiho Cazorly či Pera Mertesackera mu blahopřáli i jeho parťáci z repre nebo Realu, kde dříve kopal. “Děkuji všem za skvělá přání k narozeninám,” napsal Özil k videu.

https://www.facebook.com/mesutoezil/videos/1537282636350303/